EGBL - II stage ANIKSCIAI LITHUANIA


Welcome
S E A S O N 2019/2020
U 13
U 14
U 15
U 17 Division 1
U 17 Division 2
U 19
Reglament 2019/2020
Contacts 2018/2019
Basketball Camp in Latvia
Teams
About us
Olympic stars of EGBL
Partners
LIVE TV
Season 2018 / 2019
2018/2019 SUPERFINALS
U 13
U 14
U 16 Division 1
U 16 Division 2
U 18
SEASON 2017/2018
2017/18 SUPERFINALS
U 12
U 13
U 15
U 17
U 19
SEASON 2016/2017
U 12
U 14
U 16
U 18
SEASON 2015/2016
U 15
   S U P E R F I N A L
   I stage Div.2 Czluchow POLAND
   I stage Riga LATVIA
   I stage Riga LATVIA
   II stage ANIKSCIAI LITHUANIA
   II stage SALDUS LATVIA
   II stage Div.2 Kuremaa ESTONIA
   III stage Kuremaa ESTONIA
   III stage Tallinn ESTONIA
   III stage Div.2 Riga LATVIA
U 17
U 19
SEASON 2014/2015
2014/2015 SUPERFINALS
SEASON 2013/2014
SEASON 2012/2013
SEASON 2011/2012
Archive seasons 2000-2011


 European
 girls and boys
 basketball leagues


  www.eybl.lv  




Season 2015/2016
EGBL

U15   Div.1   
II stage

14.-17.01.2016    
Aniksciai  Lithuania


A group

SDJSOR Samara   Samara , Russia
Basketball school Riga/TTP Riga , Latvia
SDJSOR Nr. 7 - Prinemanie  Grodno , Belarus
BS Nevskaya  Sankt .Petersburg , Russia

B group

Liepaja Basketball school   Liepaja , Latvia
Basketball school Riga/Ridzene  Riga , Latvia
MKK Sokolow SA   Sokolow Podlaski, Poland
Sport club Audentes  Tallinn , Estonia

15.01.2016
9.00   
BS Nevskaya - Sport club Audentes    64:23

10.30 Prinemanie –
Liepaja BS                       52:37

12.00
BS Riga/Ridzene - Riga/TTP               41:40

13.30
MKK Sokolow SA – SDJSOR Samara   33:43

15.00
Liepaja BS - BS Nevskaya                     31:42
16.30 Sport club Audentes - Prinemanie       31:62
18.00 SDJSOR Samara –
BS Riga/Ridzene   29:42

19.30 Riga/TTP -
MKK Sokolow SA                44:37

16.01.2016
9.00
  Riga/TTP - Liepaja BS                          38:28

10.30
SC Audentes - SDJSOR Samara          21:64

12.00
MKK Sokolow SA - BS Nevskaya         26:29

13.30
BS Riga/Ridzene - Prinemanie           34:64

15.00
SDJSOR Samara  - Liepaja BS             43:23

16.30
Riga/TTP - Sport club Audentes         57:42

18.00
Prinemanie - MKK Sokolow SA            44:36

19.30
BS Nevskaya - BS Riga/Ridzene         36:39


17.01.2016

9.00
Riga/TTP - SDJSOR Samara                 34:43

10.30
BS Nevskaya - Prinemanie                  42:45

12.00
MKK Sokolow SA - SC Audentes         36:32

13.30
Liepaja BS - BS Riga/Ridzene            26:34

15.00 Closing Ceremony

 


Hotel  : 

Nykščio namai
Liudiškių str. 18
29130 Anykščiai
Lithuania


Sport hall :

JSC “Anykščių sporto ir laisvalaikio centras“

Liudiškių str. 18
Anykščiai

 
Contacts :
EDGARS ZANDERS
GSM: +371 20 60 60 17
E-mail: edgars@eybl.lv

INGRIDA DAUGAVIETE
GSM: +371 29 20 35 36
E-mail: marketing@eybl.lv

































 


 



Refrigerant gas R410a R134A R404A R32